• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Патріотичне виховання

В умовах суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні, одним із пріорітетних завдань освіти є патріотичне виховання молодого покоління.

Протягом останніх років цей напрямок є провідним в системі виховної роботи Доброжанівської школи. Справи і заходи патріотичного спрямування проводяться і в кожному класі, і на загальношкільному рівні. Не залишаються учні осторонь і районних, обласних справ, конкурсів, акцій.

/Files/images/P9210112.JPG


“1939–1945 Пам’ятаємо Перемагаємо”

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Саме тому учні та вчителі нашої школи 8 травня 2019 року в День Пам’яті і примирення о 10-ій ранку урочистою колоною вирушили до обеліска односельчанам, полеглим в роки Другої світової війни. До урочистої ходи та покладання квітів приєднались працівники сільської ради на чолі з сільським головою Власюк.О.Є., працівники і вихованці дитячого садочка та жителі села. Біля обеліска відбувся урочистий мітинг-реквієм, присвячений 74-й річниці перемоги у Другій світовій війні над нацистськими окупантами.

Звучали зворушливі слова, лунали патріотичні пісні…

Вшанували пам’ять тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

На завершення всі присутні об’єднались у щирій молитві за Україну. Україна – мирна держава, українці – толерантні, ввічливі люди, які з повагою ставляться до кожної нації і мови. Ми – єдина Україна! Ми знаємо, що ми єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає.


Звіт про проведені заходи з патріотичного виховання

Назва заходу Термін проведення Відповідальні Кількість учасників
1. Перший урок «Щоб у серці жила Батьківщина» до 25-річчя Незалежності України 1 вересня Класоводи, класні керівники 119
2. День миру: - Загальношкільна лінійка «Миру і щастя всім дітям на світі»; - Виховний захід «Ми- діти світу»; - Флешмоб «Мир усім!»; - Стріт-арт «Ми за мир!». 21 вересня Сусол О.М. Шинкаренко Н.К. Класні керівники 119
3. Перегляд відеоролика «Партизанська іскра» 22 вересня Трофименко Р.В. 77
4. Тиждень козацької слави та європейської демократії Фотовиставка «Україна від козацьких часів до сьогодення». Віртуальна мандрівка
«Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна і рідна земля!»
Загальношкільне свято-зустріч до Дня захисника України з учасниками АТО – Гомонцем Юрієм та Божком Дмитром. Фотоконкурс «Патріотичне селфі»

День України
День українського намиста та вінка,
1. Парад вишиванок
2. «Козаку найперше воля, козаку найперше честь». Козацькі забави (ігри, змагання).
3. Козацький гарт 4. Усний журнал «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних Сил України»
5. Майстер – класи «Обереги українського народу»
10.10 – 14. 10

14.1014.1013.10


12.10
Сусол О.М. Шинкаренко Н.К.Класоводи,
кл. керівникиСусол О.М. Шинкаренко Н.К.


Трофименко В.О. Баранюк П.С.


Шинкаренко Н.К.


Візняк І.В.

100
1197758


15
5. Форум патріотичних справ 21 жовтня Сусол О.М. Шинкаренко Н.К. 119
6. Патріотична акція «Зваримо борщ солдату»: Цибуля - 35кг., буряк-55кг., капуста-30кг., квасоля-3 кг., картопля-65 кг., морква-15 кг., сало-9л., томат-2л., смалець-5л.,томатна паста-5л., тушонка-4л. 18.10 – 27.10 Танасюк Діана учениця 8 класу командир волонтерського загону «Добротворець» 60
Уроки Пам’яті трагедії Бабиного Яру та бабиних ярів України

1. «Історія родини – історія країни»;
2. «Стосунки між народами – свої і чужі»;
3. «Бабин Яр – пам'ять на віки»;
4. «Бабин Яр у пам’яті народу»
29 вересня
1-4кл.

5-9 кл.


8-9 кл.

10-11 кл.
Класоводи,
вчителі історії Трофименко Р.В., Свердлова А.С.

Класоводи


Свердлова О.С.Трофименко Р.В.

42

62


27

15


Кiлькiсть переглядiв: 242

Коментарi